Život na moři - 17 000odkazů

» Život na moři - rozcestník

Aneb jachting na netu ...

Pokud zadáte do vyhledávače na internetu slovo jachting, zobrazí se 17000 odkazů! Doslova jsme zaplaveni spoustou informací. Internet nám slouží hlavně k tomu, abychom se co nejrychleji dostali k informacím. Pro české jachtaře jsou asi nejznámější stránky www.yachtcz.cz nebo www.yachting.cz, kde najdete tedy především informace o českém jachtingu. Jsou to oficiální stránky Českého svazu jachtingu a ČANY. Na těchto stránkách se dovíte o pořádání akcí, závodů a plaveb. Jsou zde i odkazy na většinu českých firem zabývajících se výrobou, prodejem nebo servisem lodí.

Další zajímavé stránky jsou www.windsurfing.cz, tyto stránky tvoří především příspěvky návštěvníků - zajímavé zprávy ze světa surfingu.

Závodnímu jachtingu se věnují stránky: www.cere.cz, www.davidyacht.cz

Oficiální stránky International Sailing Federation (ISAF), kde najdete vše o závodech, informace o lodních třídách jsou www.mailing.org

Mezi zajímavé stránky jachtařských časopisů patří www.yacht-magazine.cz, www.lode.cz, www.yach.de

Co se týká zájmových odkazů na prodej lodí, bazar lodí nebo charter tak jsou k dispozici stránky: www.lode-karavany.cz, www.yachtnet.cz, www.boats.com.

Další užitečné informace jako je předpověď počasí naleznete na www.chmi.cz. Co se týká prezentace firem, tak zajímavé české stránky jsou www.navycentrum.cz.

» Život na moři - rozcestník

PřihlášeníPřihlášení